FORMULA D
Formuła Przenikliwa
  1. Strona główna
  2. /
  3. Produkty
  4. /
  5. Formuła D
PIURIF FORMULA D

Koncentrat 125 ml

Lśniąca czystość tkanin i materiałów
FORMULA D swoją wyjątkowość zawdzięcza produkowanym przez aktywne bakterie enzymom rozbijającym uciążliwe zabrudzenia. Zapewnia czystość i świeżość Twoich ubrań, materiałów i wykładzin, dbając o ich żywe kolory. To najlepszy wybór dla entuzjastów czystego i świeżego prania.

Nie zawiera chlorowych wybielaczy. Jest delikatna zarówno dla białych, kolorowych i ciemnych tkanin. Neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna tkaniny i odzyskać jej żywe kolory. Innowacyjny preparat w płynie usuwa trudno dostępny brud i kurz. Sprawia, że materiałowa powierzchnia wygląda jak nowa.
WIDEO CECHY DANE TECHNICZNE SPOSÓB UŻYCIA PRZECIWWSKAZANIA AKCESORIA
zapach
świeżej mięty
Formula D to produkt marki Piurif, który został stworzony z myślą o dokładnym czyszczeniu i odświeżaniu tkanin.

Pozostawia cudowny zapach mięty, dzięki zawartym w niej olejkom eterycznym. Te ostatnie odpowiadają za intensywny, ale przyjemny aromat, który daje wrażenie chłodu i świeżości.
Usuwa
zabrudzenia
FORMULA D swoją wyjątkowość zawdzięcza produkowanym przez aktywne bakterie enzymom rozbijającym uciążliwe zabrudzenia. Zapewnia czystość i świeżość Twoich ubrań, materiałów i wykładzin, dbając o ich żywe kolory. To najlepszy wybór dla entuzjastów czystego i świeżego prania.

Nie zawiera chlorowych wybielaczy.
Delikatna
Formuła
Jest delikatna zarówno dla białych, kolorowych i ciemnych tkanin. Neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna tkaniny i odzyskać jej żywe kolory. Innowacyjny preparat w płynie usuwa trudno dostępny brud i kurz. Sprawia, że materiałowa powierzchnia wygląda jak nowa.
DANE TECHNICZNE
Pojemność 125ml
Gęstość koncentrat
Kolor szary
Zapach świeża mięta
Przeznaczenie Środek czyszczący i odplamiający do tkanin, wykładzin i materiałów
Sposób użycia
Formula D to produkt w koncentracie. Rozcieńczyć zimną wodą. Aby uzyskać lepsze wyniki zaleca się odkurzenie powierzchni przed czyszczeniem oraz po czyszczeniu i wysuszeniu. W przypadku powłok materiałowych, najbezpieczniej jest wykonać test na małej powierzchni.
Maszynowo Napełnić roztworem zbiornik pralki, elektrycznego odkurzacza piorącego lub elektrycznej szczotki z końcówką do wykładzin. Stosować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Jeżeli wykładzina jest bardzo brudna, pozostawić na kilka minut. Następnie zebrać.
Ręcznie Rozcieńczyć i wstrząsnąć, aby uzyskać trwałą i stabilną pianę. Wcierać mieszaninę miękką szczotką w kierunku włókien. Przeszczotkować w przeciwnym kierunku włókien. Pozostawić do wyschnięcia na około jedną godzinę. Odkurzyć.
Odplamianie Nakładać roztwór za pomocą rozpylacza, aby zwilżyć plamę. Przetrzeć szczotką lub suchą ścierką. Zebrać nadmiar roztworu. Zaczekać do wyschnięcia. Jeżeli jest to niezbędne, spłukać czyszczone miejsce czystą wodą.
Przeciwwskazania
Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.
Akcesoria
Piurif
Magię sprzątania z PIURIF wypełniają funkcjonalne akcesoria sprzątające. Oczaruj domowników Twojego domu precyzją naszych gadżetów.

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!
Kup akcesoria
©Piurif 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności