opinie
o produktach
piurif
Opinie osób, używających produktów marki PIURIF
Opinie
Użytkowników
 • Grażyna Piechocka
  Produkty PIURIF stosuję od lipca tego roku. Używam wszystkich, bo każdy ma inne zastosowanie i wzajemnie się uzupełniają, dając kompleksową czystość oraz świeżość w mieszkaniu. Formula A stoi u mnie w domu, w łazience. Jej główną zaletą jest szybki efekt czyszczący, ale również umiejętność gruntowego usuwania kurzu z mebli, lustra, podłogi, kafelków i kurzu na meblach, którego nie widać do 2 tygodni! To moja ulubiona Formula. Formula B na co dzień skutecznie czyści i walczy z brudem w łazience, ubikacji, ale również skutecznie pomogła mi usunąć kilkuletni kamień! Byłam w prawdziwym szoku. Formula C stoi zawsze na straży porządku w mojej kuchni. Używam jej codziennie, „na szybko”, a moja kuchnia lśni czystością. Formula D dzięki niej mam odświeżone wszystkie dywany, wykładziny oraz kanapy -zawsze przerażało mnie pranie tych rzeczy, jednak z PIURIF poradziłam sobie bez pracy w pocie czoła. Nie wspomnę o plamie na białej bluzce (chyba od tłuszczu), którą musiałam pilnie założyć. Wpadłam w panikę, kiedy uświadomiłam sobie, że potrzebuję jej właśnie teraz. Na szczęście przypomniałam sobie, że przecież pomoże mi Formula D. W efekcie szybko zwilżyłam plamę, później przetarłam szmatką z wodą, odczekałam kilka minut i bluzka była gotowa do założenia bez żadnych zacieków i plam. Odetchnęłam z ulgą. Dziękuję Wam za to!
  stosuje produkt od lipca 2017
  FORMUŁA  A, B, C, D
 • Iwona Budniak
  Wypróbowałam ten produkt do czyszczenia tapicerki w samochodzie i efekt był zaskakująco szybki. Po pierwszym użyciu powrócił pierwotny kolor tapicerki. Również dywan, na którym stosowałam środek odzyskał swoją świeżość i jasne kolory. Ogólnie polecam ten produkt, bo daje szybkie efekty i jest bardzo wydajny.
  stosuje produkt FORMULA D, od lipca 2017
  FORMUŁA  A, B, C, D
 • Katarzyna Boleska
  Formula C fantastycznie sprawdziła się podczas czyszczenia lodówki. Zanieczyszczenia szybko schodziły, a po umyciu pozostał świeży zapach i znacznie dłużej utrzymuje się czystość. Formula D natomiast skutecznie niweluje plamy po owocach, takich jak: maliny czy borówki, zarówno z ubrań, jak i poduszek.
  stosuje produkt FORMULA C i D, od lipca 2017
  FORMUŁA  A, B, C, D
 • Bogdan Komóch
  Te produkty działają! Zauważyłem, że każde następne czyszczenie danej powierzchni jest łatwiejsze! Zauważalne jest działanie bakterii przez cały czas! Jestem równocześnie zadowolony, że mogę ograniczyć używanie produktów chemicznych.
  stosuje produkt FORMULA A, B, od sierpnia 2017
  FORMUŁA  A, B, C, D
 • Darek Strabel
  Pierwszy kontakt z produktami PIURIF to świetny zapach i brak składników chemicznych w składzie. Produkty używam do mycia podług i usuwania tłustych plam w kuchni. Wydajność również zasługuje na uwagę, możemy dostawać stężenie, w zależności od potrzeb.
  stosuje produkt FORMULA A,B,C, od lipca 2017
  FORMUŁA  A, B, C, D
 • Karina Mrozek
  Produkt bardzo dobry! Skutecznie czyści zabrudzone fugi w łazience, równie skutecznie radzi sobie z płytą ceramiczną w kuchni. Godny polecenia!
  stosuje produkt FORMULA B, od czerwca 2017
  FORMUŁA  A, B, C, D
Nie Posiadasz
jeszcze piurif?
Zakup produkty i sprzątaj z pasją, dbając o środowisko.
Sklep
©Piurif 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności